Konserwacją, rejestracją oraz naprawą wciągarek, jak i przeglądem oraz legalizacją zawiesi zajmujemy się od 2009r.

Usługi dozorowe UDT dotyczące urządzeń UTB (urządzenia transportu bliskiego) świadczymy na najwyższym poziomie. Systematycznie udoskonalamy naszą ofertę oraz szkolimy naszą kadrę.

Oferujemy kompleksowe doradztwo techniczne, naprawy pogwarancyjne, zapewniamy potrzebne części. Przeprowadzamy także przeglądy okresowe oraz konserwatorskie urządzeń dźwignicowych.

Przygotujemy Twój sprzęt do odbioru w Urzędzie Dozoru Technicznego, jeżeli nie posiadasz to odtworzymy Twoją dokumentację potrzebną do odbioru.

Posiadamy stację prób wciągników umożliwiającą sprawdzenia wciągnika po naprawie.

 

 

 

Pośród wielu firm na rynku wyróżnia nas:

  • Możesz być pewny że Twoje zlecenie będzie potraktowane indywidualnie.
  • Twój sprzęt będzie naprawiony oraz sprawdzony za pomocą specjalistycznego sprzętu.
  • Realizujemy Twoje zamówienie zgodnie z ustalonym terminem.
  • Na każdym etapie Twojego zamówienia możesz skorzystać z naszej wiedzy oraz fachowego doradztwa.
  • Poprzez indywidualne podejście zapewniamy konkurencyjne ceny.
  • Na każdy Twój sprzęt który będzie naprawiony bądź skontrolowany przez naszą firmę otrzymasz dokumenty oraz gwarancję.

Niezaprzeczalne korzyści jakie otrzymujesz korzystając z naszej oferty to zapewnianie bezpieczeństwa sobie i swoim pracownikom, przedłużanie żywotności swojego sprzętu a co za tym idzie oszczędzasz czas i pieniądze.

Kontrole zawiesi – Kontrole okresowe dla zapewnienia wysokiego bezpieczeństwa pracy, oferujemy przeglądy okresowe zgodnie z normami UDT ( Urzędu Dozoru Technicznego ). Kontrole przeprowadza wykwalifikowany i doświadczony personel Przeglądy wykonywane są w miejscu użytkowania zawiesi jak i w serwisie.

Użytkownik zawiesi zobowiązany jest do wykonania kontroli szczegółowej min raz w roku a przy częstej eksploatacji zaleca się zmniejszenie okresu przeglądu do 3 miesięcy.